KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

   1995 yılından beri sektörde bulunan firmamız, 2003 yılından itibaren Akdoğan Matbaa olarak sektöre devam etmekte, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak "Kurumsal Çözüm Ortağınız" anlayışı ile hizmet vermektedir. 25 yıllık deneyim ve tecrübemiz sayesinde ambalaj ve matbaa konularında birçok firmanın "Çözüm Ortaklığı" üstlenerek sektörde güvenilir bir yer edindik. 


  Konusunda deneyim sahibi ekibimiz, firmanızın ihtiyaçlarını tespit ederek size en uygun ürünü en kaliteli ve kısa sürede hazırlayıp teslim eder. Bu sayede zamanınızı ve enerjinizi geri kalan işlerinize yönlendirmenizi sağlar. Hizmetlerimiz firmanızın kurumsal kimliğini ön planda tutarak, tasarımdan teslimata kesintisiz ve şeffaf olarak işlemektedir. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde sizlerin ihtiyaçlarını  eksiksiz karşılıyoruz.


  Ürünlerinizin ambalajında kullanılan blister etiket, kutular, ofset baskılı ondüle sıvamalı kutular, ofset baskılı taslamalı kutular ve taşıma kolilerine kadar müşterilerimizin ambalaja dair ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri vermekteyiz

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

Akılcı çözümler ve zamanın trendine uygun tasarımlar ile Ambalaj ve Matbaa sektöründeki başarımızı ülke sınırlarının dışına taşıma vizyonu ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Konusunda deneyimli ve başarılı kadromuz ile Ambalaj ve Matbaa sektörünün "Kalite Standartlarının Referansı" olmak misyonuyla sektördeki yerimizi en üste taşımaktayız.